O firmie

 

Witamy na stronach firmy PORTO


   Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę na wszystkie typy drzwi do mieszkań, biur oraz budynków użyteczności publicznej.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem fabryki drzwi PORTA KMI POLAND oraz DOMOFERM w makroregionie południowo-wschodniej Polski, posiadamy skład magazynowy wyrobów gotowych, na terenie Lublina i Rzeszowa w ilości około 3000 sztuk asortymentu typowego.

Drzwi typu PORTA produkowane są z materiałów najwyższej jakośc. Do produkcji używane jest wysokogatunkowe drewno a wszystkie użyte materiały kupowane u renomowanych producentów światowych.

 

   Oferujemy pełną gamę wyrobów typowych o wszelkich wymiarach od 60 do 90, oraz od 120 do 180, oraz skrzydła i drzwi techniczne i okleinowane o wymiarach od 60 do 100 oraz podwójne od 120 do 200. Wszystkie drzwi techniczne począwszy od drzwi o izolacji akustycznej, przez ppoż. 30 i 60 min, do drzwi antywłamaniowych posiadają atest Instytutu Techniki Budowlanej.


   PORTA jest pierwszą fabryką w Polsce, która wprowadziła do produkcji ościeżnice regulowaną, w technologii niemieckiej. Ościeżnica regulowana PORTA SYSTEM charakteryzuje się łatwością montażu oraz ma możliwość dostosowania jej do dowolnej grubości muru od 75 mm do 300 mm, oraz nietypowe do 580 mm grubości muru.

 

   Każdy z opisywanych asortymentów można oglądać i zamawiać w siedzibie naszej firmy w LUBLINIE oraz w oddziale RZESZÓW.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i przystąpienia do współpracy.